Seans u wróżki

paź 9, 2015 by

Seans u wróżki

Kiedy podejmujemy decyzję o wizycie u wróżki? Najczęściej motywacją jest skomplikowana sytuacja życiowa, mogą to być kłopoty zawodowe, nieszczęśliwy związek czy choroba. Mówi się, że dobra wróżka to terapeuta, który może nie tylko pomóc podjąć trudną decyzję, ale także pozytywnie wpłynąć na naszą samoocenę. Wróżka powinna przede wszystkim umieć wysłuchać i przygotować na nadejście czegoś nowego.

Kogo wybrać?

Gwarancją pełnej satysfakcji z odbytego seansu jest właściwy wybór wróżki. Warto zasięgnąć opinii znajomych, posłuchać ich rad można także poczytać w Internecie relacje innych uczestników spotkań. Oczywiście nie należy wszystkiego brać dosłownie, ponieważ zadowolenie z wizyty jest kwestią indywidualną, ale wywiad pomoże nam uniknąć kontaktu z oszustami i nieprofesjonalnym podejściem. Dobra wróżka, czyli kto? Osoba, która jest profesjonalistą w swoim fachu, a ezoteryka jest jej największą pasją będzie właściwym wyborem. Dodatkowo musi umieć precyzyjnie określić, jaką formę dywinacji stosuje. Warto zwrócić uwagę na to czy opowie o roli przeznaczenia w naszym życiu i to, co najważniejsze musi wyznawać zasadę, że wróżby nie są ostatecznością, a jedynie wskazaniem kierunku postępowania.

Karty tarota, które są najczęściej stosowane w trakcie wróżenia są kartami szczerymi i nie zawsze wskazują to, czego pragniemy najbardziej. Znaczenie kart jest odczytywane przez wróżkę na podstawie wcześniejszego wywiadu, który powinna rzetelnie przeprowadzić, jest to potrzebne do precyzyjnej interpretacji rozkładu talii. Należy ostrożnie podchodzić do wróżek, które idealnie określają czas zdarzeń, które będą miały miejsce w przyszłości, ponieważ karty tarota czy inne akcesoria dają jedynie wskazówki, co do momentu czy sposobów realizacji konkretnych działań.

Wróżka musi mieć energię zbliżoną do naszej, a wtedy możliwe będzie idealne współdziałanie. Osoba prowadząca seans musi panować nad swoimi emocjami, które powinny współgrać z naszymi. Profesjonalista potrafi umiejętnie poprowadzić rozmowę, zadając pytania, budując nić współpracy i wzajemnego porozumienia. Często rozmowy dotykają bardzo intymnych tematów, dlatego ważne jest, aby atmosfera spotkania była pozytywna.

Dobra wróżka ma świadomość tego, że nasza przyszłość jest ściśle powiązana z przeszłością, a także teraźniejszością. Wszystko to, co się wydarzyło w przeszłości będzie skutkowało w przyszłości stąd tak ważna jest rozmowa, pytania. Wróżka może wskazać drogę i dać wskazówki, które pomogą zadecydować o przyszłości. Wróżby to emocje, pragnienia, które mogą wpłynąć negatywnie na ocenę sytuacji i dlatego profesjonalna wróżka musi umieć oddzielić te dwie sfery. Żadna wróżka nie może straszyć, ale jedynie przestrzegać.

Czy można wróżyć sobie samemu?

Wróżenie to wbrew pozorom czynność, która powinna być poparta wiedzą nie tylko na temat ezoteryki, ale umiejętnością analizy psychologicznej. Osoby początkujące muszą wspierać się wiedzą i doświadczeniem uznanych wróżbitów, ale także zgłębiać tajniki literatury tematu. Warto poznać wiele poziomów wróżenia zanim znajdzie się swoją niszę. Książki związane z magią można znaleźć nie tylko w specjalistycznych sklepach, ale także w tradycyjnych księgarniach. Poradniki, albumy, które poruszają tematykę ezoteryki czy parapsychologii powinny być profesjonalne i z odpowiednią oprawą graficzną. Jeśli decydujemy się na zgłębianie tajników wróżenia z kart tarota to warto zainteresować się wydaniem, dzięki któremu możliwe będzie poznanie symboliki kart Małych i Wielkich Arkanów w dwóch pozycjach: podstawowej i odwróconej. Wybrane wydawnictwo musi również zawierać szczegółowe instrukcje dotyczące rozkładu kart i ich właściwego odczytu.

Jeżeli interesują nas runy i ich znaczenie warto zainwestować w książkę, która wprowadzi nas w ich tajemniczy świat, przybliży genezę, a przede wszystkim w przystępny sposób wyjaśni ich opis i znaczenie. W przypadku run można także znaleźć literaturę dotyczącą rytuałów oczyszczających czy energetyki. Niektóre albumy zawierają opisy miejsc mocy i ich zdjęcia.

Inną propozycją może być literatura wyjaśniająca zagadnienia współczesnej astrologii, numerologii, coraz bardziej popularna staje się także interpretacja snów.

Bez względu na dziedzinę trzeba pamiętać, że wybrana przez nas książka musi być interpretowana z pełnym zrozumieniem, a zdobyta wiedza poparta praktyką.

Related Posts

Tags

Share This